• Terasa z raženého betonu
 • Terasa z raženého betonu s ohništěm
 • Terasa z raženého betonu s posezením
 • Terasa z raženého betonu, detail

Terasa z raženého betonu

Publikováno v: Blog, Ražený beton | 4

Velmi zdařilá realizace terasy z raženého betonu. Zákazník si vybral vzor nekonečného kamene, který byl nařezán na velkoformátové dlaždice. V poslední době je tento vzor velmi oblíbený pro svoji jednoduchost. Barevné provedení je jen na vás!

Na fotkách je vidět usazení raženého betonu přímo do terénu zahrady. Není potřeba tvořit obrubníky. Toto může být výhodou, pokud máte automatickou sekačku, které tak může zajet až do krajů. 

Více informací o technologii raženého betonu naleznete zde.

4 Responses

 1. Milan Rubeš

  Dobrý den, měl bych zájem o CN nabidku terasy z raženého betonu.nekonečného kamene,

  • Ivana Holková

   Dobrý den pane Rubeš. Děkujeme za zájem. Naše firma neprovádí přímo realizace ale distribuuje technologii a materiál pro ražený beton. Máme vyškolené partnery, které poté realizace provádí. Cena se pohybuje okolo 2000 Kč na 1m (včetně práce a materiálu). Pokud mi napíšete místo realizace, tak Vám pošlu kontakt na firmu, která je Vám nejblíže.

 2. Pavla Stadler

  Dobrý den, měli bych zájem o CN nabidku okolí bazénu a terasy z raženého betonu.nekonečného kamene. prosím o kontakt na osobu, která by to zrealizovala případně poradila. Opava

 3. Ivana Stejskalová

  Dobrý den, zaujal mě ražený beton pro terasu a v okolí bazénu. Byl by někdo z jižních Čech, kdo se tomu věnuje? Děkuji za pomoc. S pozdravem Stejskalová (České Budějovice).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *