Často kladené otázky

Proč CONDECOR – ražená podlaha?

Protože v jednom pracovním kroku bude hotová betonová plocha v imitaci, kamene, cihly, dřeva nebo dlažby. Výrobky CONDECOR kladou velký důraz na estetiku, životnost a kvalitu povrchu.

Proč CONDECOR – ražené stěna?

Protože v jednom pracovním kroku bude hotová plocha v imitaci kamene, cihly. Výrobky CONDECOR kladou velký důraz na estetiku, životnost a kvalitu povrchu.

Kde všude mohu použít CONDECOR – raženou podlahu?

V exteriéru se jedná především o chodníky, příjezdové cesty, terasy, lemy bazénů, autobusové zastávky, parkoviště. V interiéru především pro zimní zahrady, lemy bazénů, restaurace.

Kde všude mohu použít CONDECOR – raženou stěnu?

Oblast použití je široká – od omítek rodinných domů, přes sokly, zídky, opěrné stěny až po interiérové použití – obložení krbu, stěn atp.

Je nutné povrch ošetřit těsnícím nátěrem CONDECOR?

Ano, ražené podlahy i stěny je nutné ošetřit těsnícím nátěrem CONDECOR. Zvýší se tím odolnost, životnost, barevnost a plochy rovnoměrně vyzrávají.

Jaká je údržba povrchů CONDECOR – ražené podlahy?

Povrch CONDECOR se udržuje běžným umytím, příp. umytím tlakovou vodou (wap). Pro dlouhodobou životnost doporučujeme povrch ošetřit těsnícím nátěrem CONDECOR každé dva roky.

Jaká je údržba povrchů CONDECOR – ražené stěny?

Povrch CONDECOR se udržuje běžným umytím, příp. umytím tlakovou vodou (wap). Pro dlouhodobou životnost doporučujeme povrch ošetřit těsnícím nátěrem CONDECOR každé dva roky.

Co mám udělat, když chci povrch CONDECOR?

Stačí kontaktovat firmu CODNECOR pomocí telefonu, emailu, internetu. Rádi zpracujeme ve spolupráci s aplikační firmou cenovou nabídku. Poté pomůžeme se samotnou realizací plochy.

Proč realizovat dílo certifikovanou aplikační firmou?

Protože certifikovaná aplikační firma prošla náročným školením CONDECOR, vlastní certifikát a je oprávněna aplikovat výrobky CONDECOR. V opačném případě hrozí vážné riziko škody způsobené neodbornou aplikací výrobků (zničení plochy, neestetičnost povrchu, nízká kvalita a životnost).

Je možné aplikovat výrobky svépomocí?

Ne. Výrobky vyžadují profesionální znalost technologie. Je nutné využít služeb certifikované aplikační firmy.

Jaká je obvyklá záruka na výrobky CONDECOR?

Na výrobky CONDECOR je záruka 12 měsíců v originál uzavřeném obalu skladovaném v suchém prostředí. Záruku na stavební dílo dává aplikační firma. Obvykle se pohybuje okolo 24 – 36 měsíců.

Novinka
Aktuality
17.02.2020
Jak vzniká ražený beton
12.10.2018
Nová služba - čištění dlažby!
05.11.2019
Návod na údržbu
 

Najdete nás na FacebookuCopyright (C) 2011 Condecor a. s. - dekorativní beton, Všechna práva vyhrazena. Design: Atelier Tomson & Babayan Design

webdesign web-systemy.net | webhosting 1hosting.cz | Publikacní systém QuickWEB CMS | Mapa webu (sitemap)