Použité výrobky

Níže uvedené výrobky si můžete objednat přímo u nás. Kontaktujte nás na: martin.dolnicek@condecor.cz nebo přejděte do e-shopu.

CONDECOR ASA

CONDECOR ASA je pečlivě tříděný a jemně mletý bílý prášek, který po přidání do CONDECOR TNI/TNE výrazně zvyšuje hodnotu smykového tření ošetřených betonových povrchů. Používá se ke zvýšení protismykového tření na povrchu betonu. Typické použití je na svažitých silnicích, cestách pro pěší, schodech, nádvořích a plochách kolem bazénu. Stejnoměrnost zrn zajišťuje rovnoměrné rozmístění. Výrobek je po aplikaci průhledný a lze ho použít opakovaně.

CONDECOR IPS ( těsnící a ošetřující nátěr)

CONDECOR IPS je ošetřující čirý roztok akrylátové pryskyřice, určený k ošetření zámkové, kamenné a betonové dlažby, betonu, betonových a jiných nasákavých povrchů. Ošetřuje, vytvrzuje a utěsňuje povrch dlažby a tím zvyšuje estetický vzhled, zabraňuje pronikání nečistot, čímž usnadňuje její údržbu a povrch se stává odolnější vůči opotřebení. Výrobek obsahuje fungicidní přísady, trvale zabraňující prorůstání plevele, mechu a lišejníků na povrchu ošetřované dlažby.

CONDECOR OMP (odstraňovač mechu a plísní)

Odstraňovač mechu, plísní a lišejníků. Silný, rychlý protiplísňový čistící prostředek na odstranění všech druhů plísní, mechu a lišejníků a houbových zárodků v interiéru i exteriéru. Použití výrobků je vhodné pro všechny běžné stavební povrchy, sklo, keramiku a většinu umělých hmot.

CONDECOR OOT (čistící odmašťovací přípravek)

Čistící odmšťovací přípravek určený k odtsraňování nečistot od benzínu, oleje a nafty z vyzrálých betonových povrchů, zámkové dlažby apod.

CONDECOR OSA (odstraňovač nečistot)

 

Čistící přípravek určen k odstraňování různých druhů nečistot z povrchu vyzrálého betonu, dlažby, kamene, cihly a omítek. Efektivně odstraňuje: vápenné květy, solné výkvěty, vodní kámen, nečistoty od malt a stavebních lepidel, graffiti.

CONDECOR XYL (ředidlo)

Syntetické ředidlo pro čištění nářadí po použití rozpouštědlových přípravků Condecor. Ředidlo obsahující aromatická rozpouštědla, které je určeno pro čištění nářadí zejména po použití těsnících nátěrů na betonové a kamenné povrchy.

 

  TL BL PP
CONDECOR IPS    
CONDECOR OMP    
CONDECOR OOT    
CONDECOR OSA    
CONDECOR XYL    

 

     

TL - Technický list

BL - Bezpečnostní list

PP - Pokyny k provádení

 

Další dokumenty ke stažení:

Prohlášení o shodě

Certifikát ISO 9001

Novinka
Aktuality
17.02.2020
Jak vzniká ražený beton
12.10.2018
Nová služba - čištění dlažby!
05.11.2019
Návod na údržbu
 

Najdete nás na FacebookuCopyright (C) 2011 Condecor a. s. - dekorativní beton, Všechna práva vyhrazena. Design: Atelier Tomson & Babayan Design

webdesign web-systemy.net | webhosting 1hosting.cz | Publikacní systém QuickWEB CMS | Mapa webu (sitemap)