Podnikatelská příležitost

 

Pokud hledáte více práce a lepší zisk, přijďte za námi. Rádi se s Vámi podělíme o příležitost, kterou přináší dekorativní ražený beton a dekorativní ražená omítka CONDECOR.

Díky dlouholeté a úzké spolupráci s významným anglickým výrobcem těchto systémů, který se na světových trzích pohybuje více než 20 let, Vám nabízíme zkušenosti, znalosti, jednoduše cestu jak vybudovat prosperující, ziskovou firmu s dobrou pověstí.

Co tedy nabízíme?

Zde jsou naše systémy, oblasti Vašich realizací:

·         Dekorativní ražený beton

·         Dekorativní ražená omítka

Přinášíme zkušenosti a pomoc, které pomohly již řadě prováděcích firem, které stály před podobným rozhodnutím, před kterým dnes možná stojíte i Vy. Jsme připraveni Vám toto vše předat.

Ať už tedy hodláte vstoupit do tohoto způsobu podnikání poprvé, nebo hledáte rozšíření sortimentu svého stávajícího podnikání, chceme vám pomoci.

Provádíme školení na každý z těchto systémů, od teoretické části až po část praktickou, kde si tyto technologie vyzkoušíte na „vlastní kůži“. Kromě toho Vás naučíme jak Vaši práci dobře propagovat a finančně i administrativně zakončit ke spokojenosti Vaší i Vašich zákazníků.

V začátku jsme připraveni Vám pomoci i s hledáním jednotlivých zakázek a tím částečně nahradit Vaši obchodní činnost.

Získejte výhodu oproti ostatním. Nabídněte svým zákazníkům něco nového, čím se odlišíte od konkurence. Zavolejte nám a nepromarněte novou příležitost.

Novinka
Aktuality
17.02.2020
Jak vzniká ražený beton
12.10.2018
Nová služba - čištění dlažby!
05.11.2019
Návod na údržbu
 

Najdete nás na FacebookuCopyright (C) 2011 Condecor a. s. - dekorativní beton, Všechna práva vyhrazena. Design: Atelier Tomson & Babayan Design

webdesign web-systemy.net | webhosting 1hosting.cz | Publikacní systém QuickWEB CMS | Mapa webu (sitemap)