Ražený beton na šikmé ploše

Dekorativní ražený beton CONDECOR lze aplikovat i na velmi šikmé plochy (spád na normové hranici sklonu).

Nájezdy ke garážím, příjezdové cesty, zahradní chodníky nebo zahradní dlažby v terénu – to jsou místa, kde zpevněná plocha musí perfektně fungovat i v případě, že je ve svahu. Funkční i aplikační požadavky často splní kamenná či betonová dlažba. Na šikmých plochách však bez problému obstojí také dekorativní ražený beton, který má navíc velkou výhodu: vypadá skvěle a nevyžaduje téměř údržbu. V průběhu času nedegraduje a drží po dlouhou původní tvar – tedy už žádné vyjeté koleje, plevele, vypadnuté kostky či dlaždice.

Dekorativní beton CONDECOR lze aplikovat i na velmi šikmé plochy (spád na normové hranici sklonu). Je jen třeba počítat s tím, že betonáž bude trvat o něco déle. Například plochu, kterou  lze za běžných okolností zvládnout během 1 dne, budeme betonovat cca 2 – 3 dny. Důvodem je omezení denního pracovního záběru a použití „hustého betonu“ bez efektu stékavosti.

Samostatná kapitola je kluznost povrchů ve svahu. Protiskluznost dekorativního raženého betonu CONDECOR zlepší speciální postřik, který zvyšuje součinitele smykových tření. Pro zimní měsíce je možné zavést při aplikaci vyhřívání, díky kterému se zejména na nájezdech nebude tvořit nebezpečná námraza. Dekorativní ražený beton CONDECOR je tak vynikající řešení také pro bezbariérové přístupy.

Přejeme šťastnou ruku při volbě povrchu pro vaše nájezdy, příjezdy i zahradní chodníky.

 Razeny beton ve svahu

Pro více informací nás kontaktujte

Odešlete nám Vaši popotávku nebo dotaz vyplněním následujícího formuláře a my uděláme vše co je v našich silách, abychom Váš dotaz co nejdříve zodpověděli.

Nezávaznou cenovou nabídku Vám zpracujeme zcela ZDARMA. V případě, že vyplníte Váš telefon, ZDARMA vás budeme kontaktovat.
 
Jméno: *
Email: *
Telefon:
 
Popište prosím Váš požadavek či dotaz:
Sečtěte 2 + 2 = * (Jako kontrolu proti SPAMu, prosím napište výsledek příkladu)
Aktuality
12.10.2018
Nová služba - čištění dlažby!
30.10.2018
CHRAŇTE DLAŽBU PŘED ZIMOU!
26.11.2017
4 KROKY KE KRÁSNÉ DLAŽBĚ
Odběr novinek


 

Najdete nás na FacebookuCopyright (C) 2011 Condecor a. s. - dekorativní beton, Všechna práva vyhrazena. Design: Atelier Tomson & Babayan Design

webdesign web-systemy.net | webhosting 1hosting.cz | Publikacní systém QuickWEB CMS | Mapa webu (sitemap)