Obklad fasády: Chcete obkládat? Můžete i razit!

Přemýšlíte nad tím, jak dodat vašemu domu osobitý styl? Řešíte obklad fasády? Váš styl můžete vtisknout i do omítek, obložení krbu či sloupů. Pokud uvažujete o obkladu přírodními materiály, nemělo by vám uniknout, že existují ražené dekorativní omítky.

O co jde? Obklady přírodními materiály jsou oblíbená a nadčasová stálice. A jejich vzhledu můžete dosáhnout i jinak než tradičním obkládáním - novinkou a výbornou alternativou jsou ražené dekorativní omítky. Ražením vybraného vzoru do speciální omítkové směsi vzniká povrch, který je k nerozeznání od přírodního obkladu. Vzniká ale rychleji, je trvanlivější a odolnější a vykazuje naprosto minimální nároky na údržbu. Jak přesně ražená dekorativní omítka vzniká je vysvětleno zde. Je to ekonomičtější řešení než plošný kamenný nebo cihlový obklad. A díky kombinaci vzorů a barev je velmi variabilní – kombinací je nespočet a tak si každý může povrch přesně sladit s dalšími prvky v domě nebo jeho okolí.

Technologie ražených omítek je u nás (na rozdíl od zemí Západní Evropy) zatím málo rozšířená. Ale přibývá spokojených majitelů ražených povrchů, ať už jde o cihlový obklad, kamenný obklad či obklad fasády břidlicí. Jak vypadají výsledné stavby, si můžete prohlídnout v našich fotogaleriích.

Pro více informací nás kontaktujte

Odešlete nám Vaši popotávku nebo dotaz vyplněním následujícího formuláře a my uděláme vše co je v našich silách, abychom Váš dotaz co nejdříve zodpověděli.

Nezávaznou cenovou nabídku Vám zpracujeme zcela ZDARMA. V případě, že vyplníte Váš telefon, ZDARMA vás budeme kontaktovat.
 
Jméno: *
Email: *
Telefon:
 
Popište prosím Váš požadavek či dotaz:
Sečtěte 2 + 2 = * (Jako kontrolu proti SPAMu, prosím napište výsledek příkladu)
Aktuality
12.10.2018
Nová služba - čištění dlažby!
30.10.2018
CHRAŇTE DLAŽBU PŘED ZIMOU!
26.11.2017
4 KROKY KE KRÁSNÉ DLAŽBĚ
Odběr novinek


 

Najdete nás na FacebookuCopyright (C) 2011 Condecor a. s. - dekorativní beton, Všechna práva vyhrazena. Design: Atelier Tomson & Babayan Design

webdesign web-systemy.net | webhosting 1hosting.cz | Publikacní systém QuickWEB CMS | Mapa webu (sitemap)