Jak na dekorativní ražený beton v chladném počasí?

Zvažujete už nyní materiály vhodné pro venkovní dlažbu na terasu? Chcete mít zahradní chodníky a zahradní dlažby funkční už brzy zjara? Dekorativní ražený beton sice znamená betonáž, ale tu lze provádět i za chladného počasí a vaše zpevněné plochy tak mohou být hotovy a připraveny již zjara na provoz!

Betonáži za chladného počasí se věnuje podrobně článek Jak položit ražený beton v chladných podmínkách?. Jsou v něm vysvětleny podmínky pro betonáž, jaké problémy se mohou vyskytnout v zimním období a také konkrétní opatření, jak těmto rizikům předcházet.

Jde především o:

·         Zpomalení vývoje pevnosti betonu

·         Vytvoření ledu v betonové struktuře

·         Led a sníh v místě pokládky – na výztuži a bednění

·         Velké teplotní rozdíly na průřezu betonem

Abychom předešli problémům s budoucími povrchy, pracujeme se správnou recepturou pro betonovou směs, postupujeme při betonáži podle stanovených zásad a položený beton ošetříme a chráníme. 

Rozebrané postupy jsou obecně platné a zároveň plně použitelné pro pokládku dekorativního raženého betonu. I za chladného počasí vznikne při dodržení těchto zásad kvalitní a odolný povrch, který se vám odvděčí naprosto minimálními nároky na údržbu - jedinečná alternativa venkovní kamenné dlažby, dlážděných zahradních chodníků či teras.

 

Pro více informací nás kontaktujte

Odešlete nám Vaši popotávku nebo dotaz vyplněním následujícího formuláře a my uděláme vše co je v našich silách, abychom Váš dotaz co nejdříve zodpověděli.

Nezávaznou cenovou nabídku Vám zpracujeme zcela ZDARMA. V případě, že vyplníte Váš telefon, ZDARMA vás budeme kontaktovat.
 
Jméno: *
Email: *
Telefon:
 
Popište prosím Váš požadavek či dotaz:
Sečtěte 2 + 2 = * (Jako kontrolu proti SPAMu, prosím napište výsledek příkladu)
Aktuality
12.10.2018
Nová služba - čištění dlažby!
30.10.2018
CHRAŇTE DLAŽBU PŘED ZIMOU!
26.11.2017
4 KROKY KE KRÁSNÉ DLAŽBĚ
Odběr novinek


 

Najdete nás na FacebookuCopyright (C) 2011 Condecor a. s. - dekorativní beton, Všechna práva vyhrazena. Design: Atelier Tomson & Babayan Design

webdesign web-systemy.net | webhosting 1hosting.cz | Publikacní systém QuickWEB CMS | Mapa webu (sitemap)