Články

Obklad fasády: Chcete obkládat? Můžete i razit!

Přemýšlíte nad tím, jak dodat vašemu domu osobitý styl? Řešíte obklad fasády? Váš styl můžete vtisknout i do omítek, obložení krbu či sloupů. Pokud uvažujete o obkladu přírodními materiály, nemělo by vám uniknout, že existují ražené dekorativní omítky.

Jak na dekorativní ražený beton v chladném počasí?

Zvažujete už nyní materiály vhodné pro venkovní dlažbu na terasu? Chcete mít zahradní chodníky a zahradní dlažby funkční už brzy zjara? Dekorativní ražený beton sice znamená betonáž, ale tu lze provádět i za chladného počasí a vaše zpevněné plochy tak mohou být hotovy a připraveny již zjara na provoz!

Ochrana a renovace zámkové a betonové dlažby

Ochrana zámkové i betonové dlažby zaručí její dlouhodobou životnost a majitelům ušetří mnoho starostí s údržbou.

Zhotovení schodiště a chodníku - před a po

Dekorativní ražený beton je výborným pomocníkem pro zhotovení schodiště, podívejte se, jak může taková realizace vypadat.

Ražená omítka - obložení krbu v Moravanech

Dekorativní omítky Condecor lze použít i jako obložení krbu. Ale pozor - není to obklad, povrch je vyražený do omítkoviny!

Jarní inspirace: 10 tipů pro použití dekorativních ražených povrchů

Ražený beton i omítka jsou skvělá altenativa klasické venkovní dlažby a přrodního obkladu. Podlahy na terasu, dlažba okolo bazénu, zahradní chodník, obklad fasády anebo krbu - využití je nepřeberně. Nechte se inspirovat!

Ražený beton okolo bazénu

Dlažba okolo bazénu musí nejen dobře vypadat, ale také splňovat požadavky na odolnost či nekluznost. Dekorativní beton je na plochy kolem bazénu ideální řešení.

Zahradní cesty a chodníky

Přemýšlíte, jaký povrch zvolit pro vaši zahradní cestu nebo přístupový chodník? Hledáte něco jiného, než je zámková či betonová dlažba?

Jak se vypořádat s chladným počasím?

Chladné počasí může být příčinou problémů, které se mohou vyskytnout při betonáži. Tímto článkem chceme na tyto problémy upozornit, abyste tak předešli komplikacím, které by se mohly vyskytnout.

Ražený beton a omítka při rekonstrukcích

Dekorativní beton a dekorativní omítka jsou populární nejen pro novostavby, majitelé je s oblibou používají při rekonstrukcích. Často proto, že už ví přesně, co hledají!

Ražený beton na šikmé ploše

Dekorativní ražený beton CONDECOR lze aplikovat i na velmi šikmé plochy (spád na normové hranici sklonu).

Pro více informací nás kontaktujte

Odešlete nám Vaši popotávku nebo dotaz vyplněním následujícího formuláře a my uděláme vše co je v našich silách, abychom Váš dotaz co nejdříve zodpověděli.

Nezávaznou cenovou nabídku Vám zpracujeme zcela ZDARMA. V případě, že vyplníte Váš telefon, ZDARMA vás budeme kontaktovat.
 
Jméno: *
Email: *
Telefon:
 
Popište prosím Váš požadavek či dotaz:
Sečtěte 2 + 2 = * (Jako kontrolu proti SPAMu, prosím napište výsledek příkladu)
Novinka
Aktuality
17.02.2020
Jak vzniká ražený beton
12.10.2018
Nová služba - čištění dlažby!
05.11.2019
Návod na údržbu
 

Najdete nás na FacebookuCopyright (C) 2011 Condecor a. s. - dekorativní beton, Všechna práva vyhrazena. Design: Atelier Tomson & Babayan Design

webdesign web-systemy.net | webhosting 1hosting.cz | Publikacní systém QuickWEB CMS | Mapa webu (sitemap)