ČASTÉ DOTAZY

Je nutné povrch zámkové dlažby před samotnou aplikací nějak připravit?

Zámkovou ldažbu je nutné nejprve řádně omýt, odtsranit mech, prorůstající plevel, všechny nečistoty, odstranit mastnotu a zbytky ropných látek. Pro tento účel nabízíme ucelenou řadu profesionálních čistících přípravků, které lze aplikovat svépomocí. Poté doporučujeme doplnit výplňový křemičitý písek do spár suché zámkové dlažby vmetením vhodným nástrojem a po řádném vyschnutí povrchu dlažby aplikovat nátěr CONDECOR IPS. Nátěr se nesmí aplikovat na mokré nebo vlhké povrchy.

Jak odstranit plevel ze zámkové dlažby?

Na odstranění plevele ze spár v zámkové dlažbě je nejvhodnější použít vysokotlakový čistič s rotační bubnovou dvojitou tryskou. Tento způsob je velmi efektivní a nezpůsobuje znečištění okolí čištěného místa. Po odstranění plevele, doporučujeme doplnit křemičitý písek do spár a ten následně fixovat vhodným výrobkem, např. CONDECOR IPS. Výsledkem bude čistý povrch, bez dlouhodobé nutnosti vysokých nákladů na údržbu.

 

Novinka
Aktuality
17.02.2020
Jak vzniká ražený beton
12.10.2018
Nová služba - čištění dlažby!
05.11.2019
Návod na údržbu
 

Najdete nás na FacebookuCopyright (C) 2011 Condecor a. s. - dekorativní beton, Všechna práva vyhrazena. Design: Atelier Tomson & Babayan Design

webdesign web-systemy.net | webhosting 1hosting.cz | Publikacní systém QuickWEB CMS | Mapa webu (sitemap)